לא פעם עלולים אנשי עסקים או אנשים פרטיים למצוא את עצמם נקלעים לחובות עצומים או לקשיים פיננסיים כל כך גדולים, עד כדי כך שעל פי מיטב ידיעתם, מחובות אלו כבר אין דרך חזרה. חובות גדולים לנושים מובילים לפתיחת תיקים בהוצאה לפועל כאשר לגוף זה ישנם סוגי עיקולים שונים שהוא יכול להשית על החייב, שנועדו לגבות את החוב. יחד עם זאת, על אף החובות הרבים, אינכם חייבים לאבד את כל רכושכם להוצאה לפועל מכיוון שישנן מספר דרכי פעולה אותן תוכלו לנקוט, כמו למשל הלוואת גישור למניעת עיקול (אפשר גם מהמשפחה), הסדר חוב תוך פריסתו או קיזוזו מול הנושים ועוד… ליווי מקצועי יסייע לכם להגיע לדרך הטובה ביותר עבורכם, ואם כלו כל הקיצין ואתם לפני עיקול בית, משכורת ועומדים להסתבך, יש עוד מוצא אחד שיקפיא נגדכם את כל ההליכים!

חיים חדשים בפתח

בקשה לפשיטת רגל היא מעין הכרה בכך שהחייב חב סכומים גדולים יותר מכדי שיוכל להחזיר ועל כן הוא מבקש מבית המשפט שיופסקו כל ההליכים החלים כנגדו מצד ההוצאה לפועל. לחלופין, בקשה לפשיטת רגל יכולה להתבצע על ידי הנושים במידה וקיים חשש כי החייב מסתיר או מבריח כספים ואינו משלם במזיד. במידה והחייב הוכר כפושט רגל על ידי בית המשפט, הוא יכול לפתוח דף חדש בחייו ללא חשש מעיקולים.

אובליגור – היתרונות שלנו הם הפתרונות שלכם

במידה והמחשבה כי הליך פשיטת רגל הוא הפתרון הקל לשקועים בחובות עמוקים, עלתה בליבכם, קחו בחשבון שכל הליך של פשיטת רגל טומן בחובו גם חסרונות רבים וביניהם, הכרזה כלקוח מוגבל בבנק, הגבלה בשימוש כרטיסי אשראי, צו עיכוב יציאה מהארץ ומעקב של נאמן על ההתנהלות הכלכלית. על מנת שלא להגיע למצבים של חובות גדולים אותם אינכם יכולים להחזיר – ולשלם על כך במתחים ובחשש מהנושים – הגיעו להסדר חובות בהקדם האפשרי.

צרו קשר כבר עכשיו בטלפון  03-6200772 עם צוות המומחים של אובליגור לטיפול בחובות ולהסדרי חוב בבנק ותהיו גם אתם בדרך לפתיחת דף חדש בחיים!

זקוקים לייעוץ מקצועי? לחצו כאן , השאירו פרטים ודרכי התקשרות ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

Leave a Reply