פושטי רגל – הליך פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל מגן על פושטי רגל מפני הנושים, אך רצוי וכדאי מאוד לעשות מאמץ ולהגיע להסדר, לפני שבכלל מגיעים להליך של פשיטת רגל, משום שהליך פשיטת רגל ישאיר כתם על שמכם לעוד הרבה שנים.

ברגע שחייב מוכרז כפושט רגל כל ההתנהלות בתיק שלו עוברת לידי כונס הנכסים הרשמי.כל הנושים של החייב לא יכולים יותר “להציק” לו, עליהם לפנות לכונס הנכסים.

עם זאת, על החייב להקפיד לשלם תשלומים חודשיים שכונס הנכסים קובע לו (כמובן, בהתאם למצבו הפיננסי של החייב), זאת על מנת שבעתיד הכסף שיצטבר יתחלק בין הנושים. בנוסף, על החייב למלא דוחות פיננסיים של הכנסות והוצאות.

ניתן לומר שברגע שחייב מוכרז כפושט רגל הוא נמצא תחת ההשגחה של האח הגדול, כלומר, כונס הנכסים הרשמי, זאת משום שתפקידו של הכונס הוא בין היתר, לפקח על פעילותו הפיננסית של החייב ולמנוע ממנו להמשיך ולהסתבך בחובות.

אגב,  תוך 18 חודשים ניתן לסיים את הליך פשיטת הרגל ולהיפטר מהחובות.

כיצד חברת אובליגור מסייעת לפושטי רגל? – טיפול בהליך פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי הנו הליך מורכב לא פחות מהליך פשיטת רגל של עסק או חברה. זכרו כי יש לפנות להליך פשיטת רגל רק אם אין ברירה אחרת, וגם אז, מומלץ להיעזר בליווי של גורם מקצועי.

גם לאחר שחייב מוכרז כפושט רגל יכול לעבור זמן רב עד שהוא יזכה בהפטר הפוטר אותו מכל חובותיו. חברת אובליגור תלווה אתכם ותסייע לכם להשיג כמה שיותר מהר את ההפטר המיוחל וגם תמצא עבורכם פתרונות ליציאה מהבוץ הפיננסי שאליו נקלעתם. לפרטים נוספים בקרו באתר של חברת אובליגור.

תוכלו לגשת להליך פשיטת רגל לבד, זה אפשרי אך דורש הכרות וניסיון מול המערכת של פשיטת רגל, הכרות עם אנשים במערכת, טיפול בשיחות מנושים/בנקים וכדומה. כל זה יכול להיחסך מכם כאשר תיפנו לחברת אובליגור.

מדוע כדאי לפנות לחברת אובליגור ולא לעו”ד בעניין פשיטת רגל?

חברת אובליגור תפתור את הבעיה הפיננסית שלכם וזאת בהבדל מעו”ד אשר יכול לפתור לכם רק נקודתית את הבעיה המשפטית. חברת אובליגור דוגלת בעניין של עקירת הבעיה מהשורש ותיתן ותמליץ לכם על ליווי מניעתי לעתיד טוב יותר.במידה ותרצו ייעוץ משפטי בנוסף לייעוץ הפיננסי, לחברת אובליגור יש גם מחלקה משפטית שתסייע לכם.

כלומר, חברת אובליגור היא פתרון מעטפת ולא תצטרכו לשכור שירותים של כמה אנשים אלא הכל תחת קורת גג אחת אשר רוצה לעזור לכם עם החובות שצברתם.


Leave a Reply