יש לכם חובות בהוצאה לפועל? נפתח לכם תיק הוצאה לפועל ואתם חוששים ממצב של עיקולים? עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק או עיקול רכב? לא מצליחים לראות את האור בקצה המנהרה? פריסת חובות בהוצאה לפועל יכולה לעזור לכם.

המציאות הכלכלית בימינו, מובילה אנשים רבים להיכנס לחובות. אנשים מגיעים למצבים בהם הם נאלצים להכריז על פשיטת רגל, במטרה לנסות להגיע להסדר עם הנושים, בכדי להימנע ממצב בו יחויבו לשלם את מלוא חובם, בזמן שאין להם אפשרות כזו מבחינה כלכלית. הסדר חובות עם הנושים, קובע בדרך כלל פריסה ארוכה מאוד של החוב, לצד מימוש הנכסים שיש בידי החייבים, כאשר שהנושים מוכנים לוותר על חלק מסכום החוב, כדי שיקבלו לפחות חלק ממנו ולא יפסידו את רובו אם לא כולו..

בעיקרון, הדרך הטובה ביותר לפרוע חובות היא לשלם אותם במזומן.כך אתם יודעים ששילמתם, קיבלתם קבלה, אין ריביות, אין הצמדות, אין קנסות ופיגורים, והכי חשוב, התיק בהוצאה לפועל נסגר.

אבל לא לכולם יש את האפשרות לפרוע את החוב במזומן. פריסת חובות היא פתרון טוב לכל מי שרוצה להימנע מלהגיע למצב של עיקול משכורת או עיקולים והגבלות באופן כללי, וכמובן, לכל מי שמעוניין לחסל את החוב שלו אבל אין לו כסף מזומן כדי לפרוע אותו.

תיק הוצאה לפועל –  להימנע מעיקולים על ידי פריסת חובות 

על מנת שהוצל”פ לא יעקלו משכורות, תוכלו כאמור לבקש פריסה של החוב לאורך זמן רב, בתשלום של החזר חודשי שתוכלו לעמוד בו. זהו סוג של הסדר חובות מול הוצאה לפועל. מבחינת פריסת החובות חשוב לחזור ולהדגיש – התחייבו לתשלומים רק במידה ואתם בטוחים לגמרי (מאה אחוזים!) שאכן תוכלו לעמוד בהחזר החודשי.

זכרו כי עד שלא תפרעו את התשלום האחרון – התיק בהוצאה לפועל חי וקיים. אולי הוא לא פעיל כיוון שיש בו הסדר, אבל צריך לקחת בחשבון שאם ההסדר בתיק יופר ואחד התשלומים לא ישולם, ההוצאה לפועל בהחלט יכולה להטיל עליכם עיקולים.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא שאם תשלום לא ישולם במועד שנקבע – החוב יגדל (ריבית פיגורים וקנסות), והמצב רק ילך ויחמיר .

עיקולים הוצאה לפועל – כיצד חברת אובליגור יכולה לעזור במקרה כזה?

לחברת אובליגור יש ניסיון רב בחילוץ אנשים שנקלעו לצרות כלכליות ולמצוקות פיננסיות.

אנו נוכל לסייע לכם למצוא את הפתרון המתאים ביותר למקרה שלכם, ונפעל לפריעת החובות וליציאתכם מהבוץ באופן היעיל, המכובד והמהיר ביותר.

למידע נוסף, השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ מקצועי – ללא עלות וללא התחייבות 


Leave a Reply