מחיקת חוב לבנק אינה חלום – גם אתם יכולים סגור את החובות שלכם !

כל אדם שנקלע לחובות, חולם שיום אחד הוא יתעורר ויגלה שחובותיו נמחקו

חברת אובליגור מטפלת בכל נושא מחיקת חובות וסגירת חוב לבנק, ומסייעת לחייבים פרטיים עם שירותים שונים כחברת מעטפת.  משמעות הדבר היא, שאנו מעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים ככל הנדרש, על ידי צוות מקצועי של כלכלנים ויועצים פיננסיים.

אנו נוקטים בהליכים שונים על מנת לסייע לחייב להתגבר על מצוקתו הכלכלית, כך שיוכל לחיות בכבוד גם כאשר הוא נתון למגבלות שונות בעקבות חובותיו, במקביל אנו פועלים במטרה להקטין את גובה סך החוב בשיעור אחוזים משמעותי, וכן להסדיר פריסת תשלומים נוחה, עד לסגירתו.  חברת אובליגור מתגאה בהיותה חברת מעטפת אשר מעניקה לכל לקוח שירות אישי באופן מותאם למקרה, מלא וממצה בכל הנדרש, מ-א’ ועת ת’.

מלבד זאת, אנו מציעים לחייבים הדרכה להתנהלות נבונה בתחום הפיננסי, כך שלא ייקלעו לחובות פעם נוספת. 

הצוות המקצועי שלנו מורכב מכלכלנים, בנקאים לשעבר, יועצי מס ורואי חשבון בהכשרתם, כך שלכל לקוח ניתן ייעוץ פיננסי מקצועי מקיף ביותר.  חברת אובליגור גאה לקחת חלק בתהליך השיקום הכלכלי של כל אדם שהסתבך בבעיות כלכליות.

מחיקת חוב לבנק – ניהול משא ומתן מול הבנק

מחיקת חובות לבנקים על ידי הסדר חובות יכולה לעלות על הפרק מדי פעם בדמות ‘מבצע’. אחת לכמה זמן, חברות מסוימות מפרסמות בתקשורת שלקוחות בעלי חובות יכולים לקבל  הנחות משמעותיות עד תאריך מסוים במסגרת מבצע אטרקטיבי כזה או אחר.  אותן החברות  הללו, מציעות את המבצעים הנ”ל בשיתוף עם ההוצאה לפועל, וכך, חייבים שיש להם תיקים בהוצאה לפועל יכולים להגיע להסדר המשיג הנחה בשיעור של עשרות אחוזים, ולפעמים גם מדובר בהנחה של יותר מ-50%  מגובה החוב. אין ספק שזוהי דרך מצוינת עבור מחיקת חוב לבנק וסגירתו.
כדאי מאוד לנצל את ההזדמנות לצמצם את החוב על ידי הסדר כשיש מבצעים כאלה!

חשוב להבין, שגם כשאין מבצעים כאלה, עדיין אפשר לקבל הנחה בסדר גודל שכזה. כל שצריך לעשות הוא לדעת איך לפנות ומה לומר, ועם מי נכון לדבר בעניין (מקבלי ההחלטות).

מרבית הפעמים הבנק או כל נושה אחר, יעדיף ציפור אחת ביד מאשר שתי ציפורים בפשיטת רגל את על העץ. עם כל נושה אפשר לדבר ולהגיע להסדר – צריך רק לדעת איך לעשות זאת, ולא פחות חשוב מכך, איך לעשות זאת בדרכים הנכונות כדי להגיע להסדר בתנאים המיטביים עבור החייב.

טיפ חשוב – כולנו יודעים שטיימינג זה הכול בחיים. בתקופות של סוף שנה, כשהנושים רוצים לסגור את הספרים, יש לכם סיכוי למשא ומתן מוצלח יותר להשיג הסדר חובות בבנק.

הסדר חובות לצורך מחיקת חובות לבנקים – כיצד אנו בחברת אובליגור יכולים לסייע לכם

אם יש לכם חובות לבנקים ואתם מתקשים להתמודד עימם, הסדר חובות הוא חלק מהפתרון.

חברת אובליגור היא אשפית בניהול משא ומתן להשגת הסדר חובות. החברה מכירה את הנפשות הפועלות בהוצאה לפועל ובמערכת הבנקאית, ויודעת כיצד לדבר עם הגורמים הנכונים ומקבלי ההחלטות ,בכדי להגיע להפחתה משמעותית בגובה החוב.

נוכל לעזור גם לכם! לפרטים נוספים צרו קשר.