פשיטות רגל הן הליכים משפטיים שמכירים בחוסר היכולת של החייבים לפרוע את החובות שלהם ולשלם לנושים.

פשיטות רגל- הדרך לצאת מהן

אחרי שהסברנו מהן פשיטות רגל, חשוב שתדעו, פשיטות רגל קורות לרבים מאיתנו.
אתם לא הראשונים ובוודאי לא האחרונים שפושטים את הרגל.
נכון, זוהי תקופה לא נעימה אבל אפשר לעבור אותה.

כאשר העסק שלכם מוכרז כעסק שפשט את הרגל, כל ההתנהלות עוברת לידיו האמונות של כונס הנכסים הרשמי (הכנ”ר). תפקידו של כונס הנכסים הוא למנוע מפושט הרגל ל”זכות” בחובות נוספים, וכן לדאוג לכך שהנושים יקבלו את הכסף המגיע להם. רק לאחר מכן פושט הרגל יקבל הפטר, כלומר, חובותיו נמחקים והוא מתחיל חיים חדשים נטולי חובות.

כיצד חברת אובליגור יכולה לסייע במקרים של פשיטות רגל? פשיטות רגל הן הליך ארוך ומורכב, לכן חברת אובליגור הקימה מחלקה ייעודית המתמחה בייצוג לקוחות מול כונס הנכסים הרשמי. בראש המחלקה עומד כלכלן מומחה ויועץ משפטי מומחה המנחים את ההתנהלות המקצועית בתיק.
הליך פשיטות רגל יכול להימשך על פני שנים ובל נשכח שבינתיים חלות מגבלות על החייב (לא יכול לצאת מהארץ, לא יכול להחזיק כרטיסי אשראי ועוד).
חברת אובליגור תסייע לכם להגיע להפטר בהקדם, תלווה אתכם ותנהל תיק מסודר עם כל הטופסיאדה, כולל חוות דעת של כלכלן מומחה, תייצג אתכם מול כונס הנכסים ואף תדריך אתכם כיצד ניתן לשרוד את הסיטואציה הכלכלית הלא נעימה שאליה נקלעתם. יהיה אשר יהיה הבוץ שבו שקעתם- אובליגור תמצא עבורכם פתרון שפוי. לפרטים נוספים בקרו באתר של חברת אובליגור.


Leave a Reply