חוב לבנקים

 חובות לבנקים- תמיד היו ותמיד יהיו

בנקים הם עסק שמלווה כסף לציבור הפרטי ולציבור העסקי. הבנקים גובים ריבית גבוהה על הכסף שהם מלווים וכך הם מרוויחים. מטרת הבנקים היא לתת כמה שיותר הלוואות. הבעיה נוצרת כאשר הלקוחות לא מחזירים את ההלוואות וכך נוצרים חובות לבנקים.

חובות לבנקים- לא רק מהלוואות

כאמור, חובות לבנקים נוצרים כאשר הלקוחות לא מחזירים את ההלוואות שלקחו, אבל חובות לבנקים יכולים להיווצר גם אם לא לקחתם הלוואה מסודרת ופשוט נכנסתם למינוס בעובר ושב או שחגגתם יותר מדי על כרטיס האשראי, כלומר, חובות לבנקים הם גם התחייבויות שלקחתם על עצמכם.

חובות לבנקים ולמכולת

אנשים רבים חשים ברע כאשר יש להם חובות לבנקים שלא שולמו לעומת חובות או צ’קים שחזרו לבעל המכולת. תחושת חוסר הנוחות מול הבנק גדולה בהרבה מתחושת חוסר הנוחות כלפי בעל המכולת אבל ההיפך הוא הנכון. הבנקים הם גוף עשיר שלוקח בחשבון שחלק מההלוואות שהוא נותן לא יחזרו ויהפכו עם הזמן לחובות לבנקים, ואילו בעל המכולת צריך לפרנס את משפחתו וצ’ק שחוזר מייצר אצלו בעיה רבה יותר.

כיצד חברת אובליגור יכולה לסייע במקרה של חובות לבנקים?

במקרה של חובות לבנקים אובליגור מנהלת משא ומתן מול הבנק. כשיודעים איך לנהל משא ומתן ועם מי צריך לדבר, גם הבנק מתפשר (על סכום החוב ועל פריסת התשלומים). הבנק מעדיף להתפשר ולקבל רק חלק מהסכום מאשר לא לקבלו בכלל. אנחנו נעזור לכם להגיע להסדר נוח מול הבנק.

שורה תחתונה: גם על חובות לבנקים אפשר לנהל משא ומתן. פנו לחברת אובליגור ונעזור לכם להשיג הסדר חוב בנק.


Leave a Reply