הסדרי חוב הוצאה לפועל  – מה שרציתם לדעת

הסדרי חוב הוצאה לפועל – מהו ?

הסדרי חוב הוצאה לפועל הוא תוצאה של משא ומתן על חוב שהגיע להוצאה לפועל. חוב שהגיע להוצאה לפועל הוא חוב שהוגשה בגינו תביעה בהוצאה לפועל והחייב הפסיד (או לא התגונן) בבית המשפט. מטרת ההוצאה לפועל היא לממש את פסק הדין ולנהל הליך גבייה מול החייב, אבל זה לא סוף פסוק. גם כשהתיק בהוצאה לפועל אפשר וניתן להגיע למצב של הסדר חוב הוצאה לפועל.

הסדר חוב הוצאה לפועל- אף פעם לא מאוחר מדי

אנשים רבים חושבים שאם התיק הגיע להוצאה לפועל אז המסמר האחרון בארון כבר הוכנס ולא ניתן להגיע להסדר, אבל זה ממש לא נכון. תמיד, אבל תמיד אפשר להגיע להסדר, גם כשמדובר על הסדר חוב הוצאה לפועל, הבנקים (או הזוכים) מעדיפים להתפשר ולקבל חלק מהחוב מאשר בכלל לא.

בל נשכח שפרט לפשרה של הסדר חוב הוצאה לפועל, החייב גם יכול לערער על פסק הדין, דבר שיכול להוביל אף לביטול התיק ולסגירתו.

כיצד חברת אובליגור יכולה לסייע בנושא של הסדר חוב הוצאה לפועל?

עבור לקוחות שתיקם התגלגל להוצאה לפועל אובליגור מנהלת משא ומתן בנושא של הסדר חוב הוצאה לפועל. מומחי אובליגור בעלי ידע, ניסיון רב בניהול משא ומתן והיכרות עם הנפשות הפועלות במערכת הבנקאית ובהוצאה לפועל, ולכן יוכלו להשיג עבורכם הסדר חוב הוצאה לפועל מלא הטבות.

חשוב לציין, שגם במקרה של תיק ותיק וישן עם פז”מ של 20 שנה בהוצאה לפועל, אפשר להשיג הסדר חוב הוצאה לפועל, למעשה, דווקא במקרה של תיק ישן הסיכוי לקבל הטבות גדל משמעותיות.

הסדר חוב הוצאה לפועל- לא מה שחשבתם

אפשר להגיע למצב של הסדר חוב הוצאה לפועל גם מכיוון אחר. יש הסדר חוב מול הבנק, מול הזוכה אבל גם מול ראש ההוצאה לפועל כשזה מחליט מהו הסכום שהחייב ישלם כל חודש במסגרת צו התשלום או חקירת היכולת.

שורה תחתונה: כשהחוב מגיע להוצאה לפועל, עדיין לא מאוחר מדי. אפשר להשיג הסדר חוב הוצאה לפועל. פנו לחברת אובליגור ונשיג לכם הסדר מלא הטבות.


Leave a Reply