יש לכם חובות? חושבים לקחת הלוואה כדי לצמצם או לסגור אותם? תחשבו שוב!

רבים חושבים כי לקיחת הלוואה לכיסוי חוב, תסייע להם להתחיל חיים חדשים ללא חוב והשלכותיו – כשבפועל, המציאות מלמדת אותנו כי מי שלוקח הלוואה לשם לסגירת חוב רק מחמיר את מצבו!

חברות להלוואות חוץ בנקאיות, חברות ביטוח וחברות אשראי גובות ריביות אף פי שתיים מהבנקים, מעניקות תנאי תשלום גרועים יותר מאשר בחוב המקורי שלכם, והרי שאם לא הצלחתם לעמוד בתשלומי החוב הקודם – קרוב לוודאי שלא תעמדו גם בתשלומים החדשים.

וכאן, הריבית הגבוהה כורה לכם בור עמוק יותר של חוב – פיגור בתשלום גורם לעלייה משמעותית בגובה החוב ותוך זמן קצר תמצאו את עצמכם עם חוב גדול אף יותר!

רוצים לסיים עם חובות באמת? – קבעו פגישת היכרות חינם עם אובליגור!

להתמודד עם חובות – באיזה מקרה לוקחים הלוואה לחיסול חוב (ומי בכלל יסכים לתת את ההלוואה?)

 לקחתם הלוואה. ועוד הלוואה. ועוד הלוואה. ועוד הלוואה כדי לחסל את הקודמת ועכשיו אתם לא מוצאים את הידיים והרגליים? חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לצאת מהבור.

כאן המקום להדגיש כי אובליגור היא לא חברה שנותנת הלוואות, היא לא בנק וגם לא שוק אפור. אובליגור היא חברה שתיתן לכם פתרון מעטפת כולל החל בניהול משא ומתן להפחתת החוב (ולא משנה מול מי, מול ההוצאה לפועל, מול הבנק, מול חברת הביטוח וכו’) וכלה בפתרון אמיתי לבעיה שלכם.

חיסול חובות על ידי הלוואה – האמנם?

לפעמים כדי לחסל/לסגור חוב רע כדאי לקחת הלוואה. חלקכם אולי אומרים: “בשביל מה לי עכשיו עוד הלוואה? אני כבר לא יודע איזו הלוואה אני פורע קודם”, אבל יש מצבים שבהם כדאי לקחת הלוואה כדי לחסל חוב רע, למשל, חוב שהתנפח בהוצאה לפועל וגורר אחריו עיקולים. הכלל שאומר להפסיק לייצר חובות ולהפסיק לקחת הלוואה ועוד הלוואה ועוד הלוואה, הוא נכון, אבל יש יוצאים מן הכלל.

נחזור למקרה של החוב בהוצאה לפועל, נניח שהוא עומד על 200 אלף שקלים, אובליגור יכולה לנהל משא ומתן עם ההוצאה לפועל (אנחנו יודעים עם מי לדבר וגם איך לדבר) ונניח להגיע להסכם שהחוב יורד ל-100 אלף שקלים במזומן. במקרה כזה כדאי לקחת הלוואה של 100 אלף שקלים כדי לחסל את החוב הרע.

בשורה התחתונה: חברת אובליגור תלווה אתכם עד שתגיעו לפתרון כולל לבעיה. היא תסייע לכם בניהול משא ומתן לשם הפחתת החוב (יש מקרים שהוא מתכווץ לחצי) ולהגיע לפתרון כולל לבעיה שלכם.


Leave a Reply