לצערנו, כולנו יודעים היטב מה זה חוב לבנק. חוב לבנק יכול להיווצר מהסיבה הפשוטה ביותר שהוצאותיו של אדם גבוהות מהכנסותיו, מה שגורם למצב של מינוס בחשבון העובר ושב, וגירעון שהולך וגדל עם הזמן. כמו כן החוב יכול להיווצר כאשר החייב לוקח הלוואה מהבנק, במסגרתה הוא מתחייב לתשלומי החזר אך אינו עומד בהם. סיבה נוספת יכולה להיות עקב תשלומים שונים בכרטיס האשראי שאין לבעל הכרטיס כיסוי עבורם.

אם יש לכם חוב לבנק, זה בהחלט לט נעים, ויש לכך כל מיני השלכות. הדבר החכם והטוב ביותר לעשות הוא לסגור את החוב. גם אם אתם מתקשים ולא רואים איך אתם מתמודדים עם החובות שלכם ואיך אתם יוצאים מהם, דעו שיש פתרונות למצב ויש מה לעשות בנידון. אנו בחברת אובליגור נוכל לעזור גם לכם, כפי שעזרנו למאות חייבים אחרים. למידע נוסף כנסו לקרוא על הסדר חוב הבנק.

חוב לבנק – מתי נוצרת הבעיה
הבעיה נוצרת כשאנשים אומרים “טוב, זה סך הכול הלוואה” או “זה לא עולה לי, זה בתשלומים, לא ארגיש את זה”, אבל זה ועוד איך עולה ובוודאי שזה מורגש.

כשמדובר על חוב לבנק, הבנק מסתכל על סך כל החובות שיש לחייב.

כל עוד החייב עומד בהתחייבויותיו ומחזיר את ההלוואה בזמן – אין שום בעיה (אפילו אם החייב איחר פעם-פעמיים בתשלום של החזר החוב). אם כן מתי כבר יש בעיה?, כאשר הדבר הופך להיות עניין שבשגרה. במקרים כאלו, הבנק מעביר את שם הלקוח לרשימה השחורה, מאותו הרגע הלקוח נכנס לרשימת הלקוחות הבעייתיים של הבנק. משמעות הדבר היא, שהלקוח חשוף לתביעה נגדו מטעם עורך דין חיצוני והדבר עשוי להגיע לבית משפט ולהוצאה לפועל.

חוב לבנק – איך להתמודד במצב כזה
ישנן כמה דרכים להתמודד עם חוב לבנק:

לפרוע את החוב – מנהלים משא ומתן (בדרכי נועם!) עם הבנק, ומשלמים את החוב במזומן או בתשלומים בהתאם למה שיסוכם במשא ומתן עם הבנק.

חדלי פירעון – מי שאין באפשרותו להחזיר את החוב, יכול לבחור במסלול של חדלי פירעון , ולהתחיל הליך של פשיטת רגל או חקירת יכולת.

אפשרות טובה נוספת היא לפנות אלינו, לחברת אובליגור. כיצד חברת אובליגור יכולה לסייע במקרה של חוב לבנק? ובכן, חברת אובליגור מכירה את המערכת הבנקאית ואת כל המושכים בחוטים.

בהקשר לדרך הראשונה של התמודדות עם חוב לבנק, אובליגור יכולה לסייע לכם בניהול המשא ומתן מול הבנק, מול עורך הדין ומול ההוצאה לפועל. אל תתפלאו, עם כל הגורמים הללו בהחלט אפשר לנהל משא ומתן לצורך הפחתת גובה החוב, ואנו יודעים כיצד לעשות זאת.

בהקשר לדרך השנייה של התמודדות עם חוב לבנק, לחברת אובליגור יש ניסיון רב במתן סיוע וליווי משפטי (סיוע משפטי חיצוני), לחייבים שפונים למסלול של חקירת יכולת  או של פשיטת רגל.

בשורה התחתונה – חוב לבנק ניתן לפתור בדרכים שונות. אובליגור תמצא יחד אתכם את הדרך הנכונה ביותר עבורכם, ותלווה אתכם יד ביד עד לטיפול מלא בסוגיה וסיום הפרשה.

לפרטים נוספים  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם


Leave a Reply