הוצאה לפועל – מי מפחד מצירוף המילים האלה ?
הוצאה לפועל- איך מתמודדים איתה?

אם גם בכם חולף רעד רק לשמע הצירוף: הוצאה לפועל, אתם לא לבד אבל אתם גם ממש (אבל ממש) לא חייבים לפחד.

הוצאה לפועל- מי את? או למה אנחנו כל-כף מפחדים ממך?

הוצאה לפועל היא הוצאה לפועל. כשמה כן היא. תפקידה להוציא לפועל את פסקי הדין שניתנו בבתי המשפט, כלומר, אם נמצא שפלוני חייב כסף לאלמוני, הגוף שנקרא הוצאה לפועל הוא זה שיגבה את הכסף מפלוני וכל העיקולים כשרים  (עיקול משכורת, עיקול רכב, עיקול רכוש, עיקול חשבון בנק וכיד העיקול הטובה עליהם).

הוצאה לפועל- איך מתמודדים איתה?

אם תשבו בחיבוק ידיים ותגידו “טוב, נו, במילא אין לי כסף, הם (הוצאה לפועל) יכולים לקחת מה שהם רוצים”, אז הם באמת ייקחו. ובינינו, זה רק ילך ויחמיר ולא ייגמר רק בעיקולים (צו עיכוב יציאה מהארץ, עיכוב חידוש רישיון נהיגה, איסור החזקת חשבון בנק ועוד…).

לא כולם יודעים זאת אבל כשמדברים על הוצאה לפועל, על עיקולים ועל שאר מרעין בישין, ניתן למנוע את רוע הגזירה. מדינת ישראל מאפשרת גם לחייבים ולפושטי רגל לחיות בכבוד. אמנם לא תוכלו להמשיך לצבור חובות ומן הסתם תאלצו לוותר על הביקור השנתי בתאילנד, אבל תוכלו להביא הביתה משכורת מבלי שזו תעוקל ומבלי שכל שני וחמישי מעקלי הוצאה לפועל ידפקו לכם בדלת.

האם ניתן להתמודד עם הוצאה לפועל לבד ?

התשובה היא שכן, זה אפשרי אך זה דורש הכרות וניסיון מול מערכת ההוצאה לפועל, הכרות עם אנשים במערכת, זמן רב לניהול ניירת וטלפונים. כל זה יכול להיחסך לכם כאשר תיפנו לחברת אובליגור. חייבים לא חייבים לרדת למחתרת.

כיצד אובליגור יכולה לסייע?

חברת אובליגור תוביל מהלך שבו רשם הוצאה לפועל/שופט יבחן את מצבכם ויקבע את סכום ההחזר החודשי שעליכם לשלם. ולא משנה מהו גובה החוב! וגם לא משנה שלעולם לא תפרעו אותו. כך למשל, אתם יכולים להחזיר 100 שקלים בחודש כשגובה החוב עומד על 5 מיליון שקלים.

חברת אובליגור חושבת בגדול ורוצה שהחייבים להוצאה לפועל יהיהו עסוקים בלייצר יציבות לעתיד וכי חברת אובליגור תדאג לכל העבר כולל טלפונים מנושים, מכתבים מהוצאה לפועל וכדומה.

מדוע לחברת אובליגור ולא לעו”ד בעניין הוצאה לפועל ?

חברת אובליגור תפתור את הבעיה הפיננסית שלכם ותנטרל את האיום של הגוף שנקרא: הוצאה לפועל וזאת בהבדל מעו”ד אשר יכול לפתור לכם רק נקודתית את הבעיה המשפטית. חברת אובליגור דוגלת בעניין של עקירת הבעיה מהשורש ותיתן ותמליץ לכם על ליווי מניעתי לעתיד טוב יותר.במידה ותרצו סיוע פיננסי נוסף, לחברת אובליגור יש גם מחלקה משפטית שתסייע לכם.

כלומר, חברת אובליגור היא פתרון מעטפת ולא תצטרכו לשכור שירותים של כמה אנשים אלא הכל תחת קורת גג אחת אשר רוצה לעזור לכם עם החובות שצברתם.

לפרטים נוספים בקרו באתר של אובליגור.


Leave a Reply