סיפורי הצלחה

הצלחה באינספור מקרים – הסדר חובות, מחיקת חובות, חשבון מוגבל, תיק הוצאה לפועל, פושטי רגל

במרוצת השנים חברת אובליגור עזרה לאלפי אנשים שנקלעו למשברים כלכליים בכל מיני דרגות חומרה, להיחלץ מהבוץ.

סייענו רבות לאנשים להשיג הסדרים כלכליים מול הנושים גם בחובות שהיו בהוצאה לפועל .

אם גם אתם הסתבכתם בצרה כלכלית, נקלעתם למשבר פיננסי, אתם נמצאים בחובות ולא מצליחים להתמודד עם המצב, לא יודעים כיצד לפעול על מנת לפתור אותו, כל זה יכול להשתנות החל מההתקשרות הראשונה עם חברת אובליגור.

העובדה בשטח היא שהענקנו ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי למאות חייבים, מאות אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת הדרכה כלכלית, אנו עוזרים להם לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.

דוגמאות לסיפורי הצלחה מהשנים האחרונות –

דוגמה אחת טובה מאלף מילים. הדוגמה משקפת את המגמה החוזרת על עצמה חזור ושנה; כתב תביעה מגיע מהבנק : מאיים ולא מובן ‘סכום חוב גבוה ודמיוני – מולו עומד בעל החוב חסר אונים. כל זה עומד להשתנות החל מההתקשרות הראשונה עם אובליגור. המעורבות של אובליגור למציאת הפתרון המושלם אשר תוצאותיו: הסכמות הבנק להפחת החוב באופן משמעותי , צורת הסדר התואמת את יכולתו הכלכלית של הלקוח במסגרת ההסדר הסופי עם הבנק. כל אלה מאפשרים ללקוחות בעלי חשבון מוגבל חיים שקטים. הלקוח חוזר לנשום רווחה. סיפור הצלחה יכול להמחיש יותר מכול את התהליך שעובר על הלקוח מתחילת הדרך עד למהפך והסוף הטוב. או כמו שאמר אחד הלקוחות המרוצים שלנו במעמד חתימת ההסדר על החוב הסופי “היום זכיתי בפיס “ המקרים שמובאים כאן ,כולם לקוחות בעלי חשבונות מוגבלים, להתרשמותכם מבוססים ומגובים במסמכים המקוריים (סריקה) מצ”ב כתב התביעה ומסמכי הסדר חוב הסופי. המקרה הראשון : הלקוח קיבל סכום תביעת חוב מהבנק ע”ס 143000 שח המקרה הסתיים בהפחתת הסדר -חוב משמעותית לכדי- 18,000 ש”ח בלבד.
Call Now Button דילוג לתוכן