מחיקת חובות

 

מחיקת חובות  אינה חלום – גם אתם יכולים למחוק את החובות שלכם !

חברת אובליגור מציעה לחייבים הדרכה להתנהלות נבונה בתחום הפיננסי.

הצוות המקצועי שלנו מורכב מכלכלנים, בנקאים לשעבר, יועצי מס ורואי חשבון בהכשרתם, כך שלכל לקוח ניתן ייעוץ פיננסי מקצועי מקיף ביותר.  חברת אובליגור גאה לקחת חלק בתהליך השיקום הכלכלי של כל אדם שהסתבך בבעיות כלכליות.

מחיקת חוב לבנק – ניהול משא ומתן מול הבנק

מחיקת חובות לבנקים על ידי הסדר חובות יכולה לעלות על הפרק מדי פעם בדמות ‘מבצע’. אחת לכמה זמן, חברות מסוימות מפרסמות בתקשורת שלקוחות בעלי חובות יכולים לקבל  הנחות משמעותיות עד תאריך מסוים במסגרת מבצע אטרקטיבי כזה או אחר.  אותן החברות  הללו, מציעות את המבצעים הנ”ל בשיתוף עם ההוצאה לפועל, וכך, חייבים שיש להם תיקים בהוצאה לפועל יכולים להגיע להסדר המשיג הנחה בשיעור של עשרות אחוזים, ולפעמים גם מדובר בהנחה של יותר מ-50%  מגובה החוב. אין ספק שזוהי דרך מצוינת עבור מחיקת חוב לבנק וסגירתו. כדאי לנצל את ההזדמנות לצמצם את החוב על ידי הסדר כשיש מבצעים כאלה.

חשוב להבין, שגם כשאין מבצעים כאלה, עדיין אפשר לקבל הנחה בסדר גודל שכזה. כל שצריך לעשות הוא לדעת איך לפנות ומה לומר, ועם מי נכון לדבר בעניין.

עדיף להימנע מלהגיע להוצאה לפועל 

באופן כללי כדאי תמיד להגיע להסדר חובות, שלא במסגת תיק הוצאה לפועל. זאת מהסיבה שלמי שיש תיק בהוצאה לפועל, מצבו מבחינת היסטוריית האשראי שלו (Credit history) ומבחינת ה-BDI, נפגע.

לכן מומלץ להגיע להסדרי חוב שלא במסגרת הוצאה לפועל.

הסדר חובות לצורך מחיקת חובות לבנקים – כיצד אנו בחברת אובליגור יכולים לסייע לכם

אם יש לכם חובות לבנקים ואתם מתקשים להתמודד עימם, הסדר חובות יכול להיות חלק מהפתרון.

חברת אובליגור מתמחה בניהול משא ומתן להשגת הסדר חובות. החברה מכירה היטב את המערכת הבנקאית, ויכולה להעניק לכם ייעוץ פיננסי כדי שתשייגו הסדר חוב עם הפחתה משמעותית בגובהו.

הייעוץ אינו משפטי. המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.

לוגו של וואטסאפ דברו איתנו בוואטסאפ
דילוג לתוכן